e-mail: poczta@ostrowmaz.pl

Aktualności

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA MAZOWSZA KARATE KYOKUSHIN

04.03.200911:42

1 marca odbyły się MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA MAZOWSZA KARATE KYOKUSHIN w kategoriach kadetów , młodzików i juniorów młodszych. Gospodarzem zawodów był Radzymiński Klub Karate Kyokushinkai. Nasi zawodnicy wywalczyli cztery medale.

Ola Maliszewska

Marek Nowak

Piotr Pasiński

Albert Żbik

Maciej Laskowski

Ola Maliszewska  zajęła II miejsce, kat. kadetek, Marek Nowak -III miejsce, kat. kadetów, Piotr Pasiński - III miejsce, kat. juniorów młodszych, Monika Grzegorzewska - III miejsce, kat. młodzików. Pozostali zawodnicy - Daniel Wojdak, Karol Kuczyński, Kornel Kwiatkowski - odpadli w 2 lub 3 walce,  Mateusz Lewocz, Albert Żbik i Maciej Laskowski w pierwszych walkach trafili na faworytów i przegrali swoje pojedynki.

W zawodach wzięło udział 110 zawodników  z klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego : Radzymina, Konstancina, Józefowa, Warszawy, Ostrowi Mazowieckie, Ostrołęki i Broku. (Radosław Grabowski)