e-mail: poczta@ostrowmaz.pl

Aktualności

Zawodnicy UOLKA w Spale

25.01.201014:40

W Spale odbyły się halowe mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych, dobrze zaprezentowali się zawodnicy UOLKA

W dniach 21-24.01.2010 w Spale odbyły się halowe mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych. Dobrze zaprezentowali się zawodnicy UOLKA Ostrów Mazowiecka. W biegu na 1000 m juniorów młodszych złoty medal wywalczył Piotr Polakowski z wynikiem 2:31,03-rekord życiowy. W biegu finałowym na 600 m nie miał szczęścia Mariusz Małkiński który wywalczył 4 miejsce najbardziej nie lubiane miejsce przez sportowców z czasem 1:26,93 .W biegu eliminacyjnym Mariusz zwyciężył swoją serię z czasem 1:25,14 –rekord życiowy .W biegu na 2000 m –Rafał Jaworowski uplasował się na XIII miejscu z czasem 6:03,03-rekord życiowy.
Przed lekkoatletami UOLKA zgrupowanie sportowe w Międzyzdrojach podczas którego przygotowywać się będą do mistrzostw Polski w biegach przełajowych i na otwartym stadionie.

Na zdjęciu od lewej: Piotr Polakowski (10) ze złotym medalem, trener Andrzej Wardaszka, Rafał Jaworowski (14), Mariusz Małkiński (9).