e-mail: poczta@ostrowmaz.pl

Aktualności

Brąz na Makroregionie

23.03.201016:24

Zawody w tym roku odbyły się w Tomaszowie Lubelskim i zgromadziły blisko trzystu zawodników.

Tomaszów Lubelski 20 marca 2010

Jedną z ważniejszych imprez karate kyokushin w północno wschodniej Polsce jest Makroregion Wschodni. W tym roku po raz pierwszy rozgrywano na tych zawodach kategorię młodzików. Zawody w tym roku odbyły się w Tomaszowie Lubelskim i zgromadziły blisko trzystu zawodników. Ostrowska drużyna składała się z 7 zawodników, który startowali zarówno w walkach w lekkim kontakcie jak również w kumite pełno kontaktowym.
Tym razem tylko jeden zawodnik z Ostrowi Mazowieckiej stanął na podium. Przemek Jachna zajął III miejsce w kategorii kumite -70 kg. Pozostali zawodnicy Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai: Albert Żbik - 5 miejsce , kumite lekki kontakt juniorów -70 kg . Aleksandra Maliszewska, Daniel Wojdak, Marek Nowak , Mateusz Lewocz i Maciej Laskowski przegrali swoje walki eliminacyjne. Opiekunem grupy był sensei Radosław Grabowski W zawodach wzięło udział 280 najlepszych zawodników z 29 klubów ze wschodniej Polski. (Radosław Grabowski)