Medale dla karateków

11.10.201014:36

Michał

Medale dla ostrowskich karateków w Ogólnopolskim Turnieju w Augustowie

2 października dziesięciu ostrowskich karateków wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju w Augustowie. Miło nam zakomunikować, że podczas tych zawodów zdobyliśmy kolejne medale. W kategorii Kumite lekki kontakt - Michalina Chrobot zajęła I miejsce, Ewa Grzeszczuk -II miejsce a Mikołaj Ragdowski oraz Piotr Skóra - III miejsca. Pozostali nasi zawodnicy: kumite lekki kontakt - Marek Nowak - odpadł po drugiej walce docierając do 1/8, Patryk Grzeszczuk - odpadł po drugiej walce, dotarł do 1/8, Dominik Opieka - odpadł po 2 walce ( również 1/8 ) pozostali zawodnicy odpadli po 1 pojedynkach. Maciej Laskowski startujący w formule semi kontakt przegrał po dogrywce i ostatecznie znalazł się w pierwszej ósemce.

W zawodach wystartowało 240 zawodników z 24 klubów. Drużynowo nasz klub zajął 8 miejsce. Tym razem w wyjeździe towarzyszyły nam dzieci z domu dziecka "Julin" w Kaliskach, które dopingowały swojego kolegę Piotrka Skórę, który jest również wychowankiem domu dziecka. Cieszymy się, że mamy pierwsze po wakacyjnej przerwie udane starty w zawodach i to tak dużej rangi. Podczas zawodów sędzią był sensei R. Grabowski, który był również opiekunem grupy.