Aktualności

Złoto i dwa brązy dla Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai

16.11.201110:56

Anna

Z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wystartowało w VIII Pucharze Polski trzech zawodników. Wszyscy stanęli na podium.

VIII PUCHAR POLSKI JUNIOROW I MŁODZIKÓW WŁOCŁAWEK 2011

Złoto i dwa brązy dla Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai!!!

12 listopada 2011 we Włocławku odbył się VIII Puchar Polski Juniorów i Młodzików z udziałem 178 zawodników z 55 ośrodków. Turniej poprzedziło szkolenie sędziów oraz narada kierowników ośrodków. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak a sędzią technicznym shihan Eugeniusz Dadzibug. W sędziowaniu uczestniczyło 35 sędziów. Organizatorem PP był Włocławski Klub Kyokushin Karate kierowany przez sensei Jana Mazurkiewicza. Z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wystartowało w tych bardzo ważnych zawodach 3 zawodników. Wszyscy stanęli na podium.

Najlepszy wynik osiągnął Karol Kuczyński, który w swojej kategorii zajął pierwsze miejsce. Potwierdził ty swoją czołową pozycję wśród młodzików na Mazowszu. W kwietniu podczas mistrzostw Okręgu w Warszawie również zajął pierwsze miejsce. Bardzo dobre wyniki osiągnęli również juniorzy. Zarówno Maciek Laskowski jak i Marek Nowak zajęli trzecie miejsca w swoich kategoriach. Podczas Mistrzostw Polski Juniorów Maciek również zajął trzecie miejsce. Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai zajął 8 miejsce drużynowo. Jest to kolejny bardzo udany start naszych zawodników w tym roku w oficjalnych zawodach Polskiego Związku Karate. Opiekunem zawodników oraz sędzią podczas tych zawodów był sensei Radosław Grabowski. (OKKK)