OKK Kyokushinkai w Pucharze Polski

12.11.201209:21

Katarzyna

Maria Jasko zajęłą III miejsce w kategorii  +65kg

Podczas XXIX Pucharu Polski Karate Kyokushin nasza zawodniczka Maria Jasko po raz kolejny stanęła na podium. Tym razem zajęła III miejsce w kategorii +65 kg. W walce o wejście do finału przegrała z zawodniczką z Otwocka Iwoną Lewandowską. Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki, większość zawodników prezentowała bardzo dobre przygotowanie techniczne i kondycyjne. Najciężsi zawodnicy spotkają się wkrótce na Mistrzostwach Polski Open w Dzierżoniowie. Maria Jasko jest aktualnie jedyną zawodniczką w kategorii seniorów w OKKK. Puchar Polski był jednym z etapów przygotowań do MP Open oraz ME Open w Paryżu w marcu 2013r. Podczas zawodów jednym z sędziów prowadzących walki finałowe był sensei Radosław Grabowski.