Dane teleadresowe Urzędu Miasta

09.02.2012

14:04

Anna

URZĄD MIASTA
07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. 3 Maja 66

Centrala 29 679 54 50
Tel. sekretariat 29 679 54 55 lub 56
Fax. 29 679 54 22

e-mail: poczta@ostrowmaz.pl

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Aktualności

Integracyjne spotkanie rodzinne

18.06.201414:36

Anna

17 czerwca 2014 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy odbyła się uroczystość pod hasłem „Integracyjne spotkanie rodzinne”.

17 czerwca 2014 r. o godzinie 14.00 w Środowiskowym Domu Samopomocy przy ul. K. Warchalskiego 3 odbyła się uroczystość pod hasłem „Integracyjne spotkanie rodzinne”.
W programie imprezy odbyły się prezentacje sceniczne uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy oraz zabawy i tańce przygotowane przez panią Urszulę Równą, instruktora z Miejskiego Domu Kultury wraz z wolontariuszami.
Na widowni zasiedli: Pan Burmistrz Miasta Władysław Krzyżanowski, rodzice uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy, członkowie i zarząd Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Przystań”, kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, przyjaciele ŚDS.
Gości powitała kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy ,która przedstawiła jakie atrakcje w najbliższym czasie czekają uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy i członków Stowarzyszenia.
Artyści zaprezentowali wiersze, życzenia, piosenki oraz utwór instrumentalny „Menuet dla Mamy” Wolfganga Amadeusza Mozarta wykonany na instrumentach perkusyjnych a zaprezentowana piosenka pt. „List do Matki” z repertuaru Wioletty Villas wzbogacona była o tłumaczenie na język migowy. Wykonawców przygotowały terapeutki Środowiskowego Domu Samopomocy.
Pani Urszula Równa wraz z wolontariuszką nauczyła wszystkich tańca „Zorba”, przeprowadziła zabawę integracyjną z rodzicami i dziećmi pt. „ Bajka o starym drzewie” oraz taniec pt. „Nasionko”.
Podsumowaniem imprezy był poczęstunek, kawa, herbata, ciasto i ciastka ufundowane przez P.P.H.U. „Emma” i panią Henrykę Żyłkę.
Goście otrzymali w prezencie talony na zakup lodów od sponsora Cukierni – Piekarni – Romanowski.
Bardzo dziękujemy gościom za przybycie, sponsorom za ufundowanie lodów i ciastek.

 

Kierownik, Terapeuci i Uczestnicy

Środowiskowego Domu Samopomocy

w Ostrowi Mazowieckiej

 

Goście
Występy uczestników
SponsorzyWspólna zabawa