Aktualności

Tuzin bramek w kolejnym meczu

15.05.200700:00

OSTROVIA OSTRÓW MAZ - GLADIATOR SŁOSZEWO 12-0 (5-00)

Rekordowe zwycięstwo odnieśli w sobotę 5 maja piłkarze Ostrovi pokonując Gladiatora Słoszewo aż 12-0. Wynik bardzo wysoki, ale przy lepiej ustawionych "celownikach', mógłby być nawet wyższy.
Festiwal strzelecki rozpoczął w 3 minucie Tomek Repa, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie Ł. Nienałtowskiego. 10 minut później także po dośrodkowaniu akcje celnym strzałem z powietrza wykończył Piotrek Niwiński. Po kwadransie wynik po rzucie rożnym podwyższył Michał Kacprzak. W ostatnich pięciu minutach pierwszej polowy piłka jeszcze dwukrotnie znalazła się w bramce gości. Najpierw z rzutu karnego celnie strzelił Ł. Nienałtowski, a chwilę potem po wymianie kilku podań bez przyjęcia  gola zdobył Sławek Różański.
W drugiej połowie jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Rafał Świercz. Potem po rzutach rożnych gola zdobył Paweł Krajewski i Wojciech Syposz. Następnie dwukrotnie w polu karnym sytuacje strzeleckie wykorzystał T. Repa. Jeszcze raz celnie trafił do bramki gości P. Niwinńki i na zakończenie swoją pierwszą bramkę w lidze strzelił Albert Maliszewski.
Tak padały w wielkim skrócie bramki. Cieszy zatem dyspozycja strzelecka naszych zawodników bo przed nimi trudne spotkanie w Przasnyszu.

Bramki: T. Rępa 3,64,84,P. Niwiński 15,56,67, M. Kacprzak 35, Ł. Nienałtowski 41 karny, R. Świercz 49, W. Syposz 59, A. Maliszewski 77, P. Krajewski 56. Widzów 350
Ostrovia: R. Rakowiecki - W. Syposz, P. Śledziński (45 Tyl), Kacprzak, Nienałtowski, M. Żyznowski (70 Borowy), R. Wilczewski, P. Niwiński S. Różański (46 R. Świercz), P. Krajewski (72 A. Maliszewski), T. Rępa. Trener: S. Różański

KORONA HID II OSTROŁĘKA - MKS PRZASNYSZ 1-2

OSTROVIA OSTRÓW MAZ- WKRA BIEŻUN 3-0 (3-0)

Od początku inicjatywę przejął nasz zespół. W efekcie już w 11 minucie z pomącą bramkarza gości, pierwszego gola zdobył Tomek Rępa. Strzał naszego napastnika nie zbyt mocny, ale golkiper Wkry mimo to nie potrafił utrzymać piłki w rękach i ta w toczyła się do bramki.
Niespełna kwadrans później kapitalnym strzałem z narożnika pola karnego popisał się Paweł Krajewski podwyższając wynik na 2-0. Pomimo prowadzenia dwoma golami, nasz zespól nie zwalniał tempa. Po kilku niezłych akcjach, dopiero jednak w 43 minucie zdobywa kolejnego gola. Tym razem indywidualną akcją popisał się Piotrek Niwiński, który minął  po lewej stronie stopera Wkry i następnie wygrał pojedynek z brakarzem gości.
Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił. Dalej dominował nasz zespół, ale bramki nie padały. W 63 minucie po akcji lewą stroną, na czystą pozycję wychodził P. Niwiński, ale został nieprawidłowo zatrzymany przez bramkarza gości, w efekcie czego golkiper Wkry otrzymał czerwoną kartkę. Wydawało się, że grając w przewadze kolejne bramki będą tylko kwestią czasu. Okazji co prawda było jeszcze kilka, ale trzeba pochwalić gości, którzy  pomimo gry w "dziesiątkę', próbowali jak najdłużej przetrzymać piłkę, a nie wybijać ją na oślep, co w efekcie pozwoliło im utrzyma wynik bez zmian.
Na koniec  kolejna uwagę pod adresem dwunastego zawodnika Ostrovii. Chodzi tu oczywiście o klub kibica, który jak zwykle świetnie się bawił, a przy tym mocno wspierał naszych zawodników. Jak co tydzień więc wielkie podziękowania dla wszystkich z ostrowskiej "żylety' i oby wielka feta trwała jak najdłużej.
PS
Kibice z ostrowskiej "żylety" serdecznie dziękują wszystkim fanom ostrowskiego sportu za wpłaty podczas meczu. W niedzielę  zebrali oni na oprawę kolejnych meczy  205, 82 zł .

Bramki: T. Rępa 11, P. Krajewski 24, P. Niwiński 43. Widzów 350
Ostrovia: R. Rakowiecki - W. Syposz, P. Śledziński, P. Tyl(81 A. Borowy),  Nienałtowski, M. Żyznowski, R. Wilczewski, P. Niwiński S. Różański (70 R. Świercz), P. Krajewski (72 A. Maliszewski), T. Rępa (83' M. Maliszewski).