e-mail: poczta@ostrowmaz.pl

Aktualności

Medalowe miejsca ostrowskich zawodniczek

22.06.200700:00

16 czerwca 2007 w Augustowie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin z udziałem 150 zawodników i zawodniczek z 11 klubów.

Zawody rozgrywano w bardzo trudnych warunkach. Z powodu braku klimatyzacji na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 3  panował 30 stopniowy upał. Spośród 12 zawodników Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai  2 zawodniczki stanęły na
podium. Paulina Zaniewska (r.94)  zajęła III miejsce w kategorii młodziczek (rocznik 92 -94, powyżej 55 kg). Również Alerksandra Domasik (r.92) zajęła III miejsce  w kategorii młodziczek ( rocznik 92-94, do 50 kg) . Pozostali zawodnicy rozegrali walki na bardzo dobrym poziomie. Z uwagi na fakt, że organizator postanowił połączyć kilka kategorii zawodnicy walczyli z przeciwnikami niejednokrotnie dużo większymi i starszymi od siebie. Szczegółowa relacja, jak również zdjęcia i wyniki na www.karate-ostrow .pl