e-mail: poczta@ostrowmaz.pl

Aktualności

Sukces karateków

07.12.200700:00

25 listopada 2007 r. po raz drugi zorganizowana została Warszawska Olimpiada Młodzieży (WOM). Paulina Zaniewska i Sylwia Krześniak zajęły miejsca medalowe.

Kadeci, młodzicy i juniorzy młodsi rywalizowali w kumite, kata i walkach reżyserowanych. Organizatorem zawodów był Mazowiecki Klub Karate. Z naszego Klubu wystartowało 5 zawodników. Spośród nich dwoje - Paulina Zaniewska i Sylwia Krześniak zajęły miejsca medalowe. Obydwie zawodniczki zdobyły 3 miejsca w kumite (walkach). Paulina startowała po długiej przerwie spowodowanej kontuzją więc jej wynik i tak można uznać za sukces natomiast dla Sylwii był to debiut w zawodach. W turnieju wzięło udział 95 zawodników i zawodniczek z Warszawy, Konstancina, Józefowa, Ostrowi Maz., Ostrołęki i Siedlec. Zawody relacjonowała TVP3. Galeria zdjęć na www.karate-ostrow.pl. (Radosław Grabowski)