e-mail: poczta@ostrowmaz.pl

Aktualności

Maria Jasko trzecia na Mistrzostwach Polski Wschodniej - Olsztyn 2008

04.04.200800:00

Nasz zawodniczka Maria Jasko zajęła III miejsce na Mistrzostwach Polski Wschodniej w Olsztynie! W sobotę 8 marca odbyły się MP Wschodniej zorganizowane przez Olsztyński Klub Karate Kyokushinkai.

Wystartowało 186 zawodników z 36 ośrodków. Z Ostrowi wystartowało 4 zawodników. Maria Jasko - kategoria kumite open (powyżej 55 kg) zajęła III miejsce, po wyrównanej walce z zawodniczką z Radzymina w półfinale. Daniel Brzostek - kategoria kumite open (powyżej 80 kg)  - po ciężkim pojedynku z dogrywką  niestety przegrał i nie dostał się do strefy medalowej. Przemek Jachna - kategoria kumite do 70 kg - przegrał swoją walkę eliminacyjną. Był to jego pierwszy start w kumite z pełnym kontaktem.  Piotr Pasiński - kategoria  lekki kontakt junior do 70 kg - przegrał w 1/4 finału. Zapraszamy do galerii na www.karate-ostrow.pl. (Radosław Grabowski)