e-mail: poczta@ostrowmaz.pl

Aktualności

Kolejne 3 medale zawodników Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushin

29.04.200800:00

Podczas rozgrywanych w dniu 20.04.2008 Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego Juniorów Młodszych oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Seniorów w Karate Kyokushin na AWF w Warszawie nasi zawodnicy zdobyli 3 medale.

Daniel Brzostek w kategorii kumite seniorów zajął 3 miejsce. Po dwóch wygranych pojedynkach znalazł się w półfinale jednak z uwagi na odnowioną kontuzję stopy nie mógł walczyć o wejście do finału. Daniel startował w kategorii open ( powyżej 80 kg). Bardzo dobrze spisali się również Piotr Pasiński i Sylwia Krześniak zajmując w kategorii juniorów mł. trzecie miejsca. Pozostali zawodnicy : Mateusz Lewocz- 5-8 miejsce, przegrał pojedynek z dogrywką o wejście do ćwierć finału, Krzysztof Bielak -5-8 miejsce – niestety również przegrał swoja walkę eliminacyjną, sędziowie w narożnikach wskazali na remis , sędzia maty oddał swój głos na przeciwnika Krzysztofa.

W zawodach wzięło udział 90 zawodników z Mazowieckiego oraz Podlaskiego Okręgowego Związku Karate. Startowali zawodnicy z Warszawy, Radzymina, Józefowa, Konstancina, Ostrowi Maz. , Olecka, Olsztyna,Ostrołęki, Giżycka, Broku, Ełku. Najlepszym pojedynkiem podczas zawodów była walka o I miejsce w kumite open pomiędzy Nowakowskim z Ełku a Klimkiem z Radzymina. Opiekunem zawodników był tym razem sempai Tomek Marczyk