Aktualności

Jakub Bołtryk - III miejsce na Mistrzostwach Województwa.

05.06.200814:55

Artur

W zawodach , które odbyły się w Ostrołęce wzięła udział 8-osobowa drużyna Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai

w składzie- kadeci: Laskowski Maciej, Bołtryk Jakub, Maliszewska Aleksandra, młodzicy: Wojdak Daniel, Nowak Marek, Budny Karol, Tułowiecka Ewelina, Rozumek Mikołaj. Niestety tylko jeden nasz zawodnik stanął na podium .

Bołtryk Jakub zajął w swojej kategorii III miejsce. Z pozostałych zawodników. Maliszewska Aleksandra - 5 miejsce , stoczyła bardzo emocjonujący pojedynek w późniejszą finalistką przegrywając w dogrywce decyzją sędziów., Wojdak Daniel - 11 miejsce w kata. Reszta naszych zawodników przegrała swoje walki eliminacyjne. Zawody były bardzo silnie obsadzone. Przyjechali doświadczeni zawodnicy z całego województwa a poziom walk oraz kata był bardzo wysoki. W zawodach wzięło udział 80 zawodników z 7 największych klubów na Mazowszu- KKK Radzymin, KKK Bielański-Warszawa, KKK Józefów, KKK Ostrołęka, KKK Ostrów Maz., KKK Konstancin, KKK-Przasnysz. Zawodnicy startowali w kategoriach kumite i kata oraz walk reżyserowanych młodzików i kadetów.