Tel. sekretariat 29 679 54 55 lub 56
Fax. 29 679 54 22

e-mail: poczta@ostrowmaz.pl

Aktualności

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Kadetów do lat 14 o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa

11.06.200812:04

Artur

Podczas licznie obsadzonego turnieju w Augustowie nasi zawodnicy wywalczyli 2 brązowe medale.

Do półfinałów dotarli Kornel Kwiatkowski oraz Joanna Małyszko. Szczególnie ciężką przeprawę miał Kornel, który stoczył  aż 4 zwycięzkie pojedynki , przegrywając dopiero w walce pólfinałowej. W jego kategorii startowało 40 zawodników!  Pozostali nasi zawodnicy : Michalina Chrobot, Daniel Wojdak, Maciej Laskowski i Karol Kuczyński niestety nie odnieśli znaczących sukcesów.  Daniel doskonale walczył w pierwszych dwóch walkach a w trzeciej decyzją sędziów przegrał, Maciek z kolei  toczył pojedynek najpierw z zawodnikiem z nie swojej kategorii a za chwilę musiał powtórzyć walkę z prawidłowym zawodnikiem i też przegrał mimo zaliczonych trafień,   Karola  również decyzją sędziów przegrał ze słabszym przeciwnikiem. W zawodach brało udział 200 zawodników z 10 klubów z Podlasia i Mazowsza.